- Cudy

- AC1200 Mesh Wi-Fi решение
- 867Mbps на 5GHz и 300Mbps на 2,4GHz
- Безпроблемен роуминг, покритие за целия дом
- 10/100Mbps Ethernet портове + 2 вътрешни антени
- Поддръжка на VPN сървър и VPN клиент
- Една система в опаковката
Процесор: Dual-Core
Flash: 128Mbit (16MB)
DDR: 1Gbit (128MB)
Антена: 2 вътрешни Omni-Directional антени
Интерфейс:
1x 100/10 Mbps WAN Port
1x 100/10 Mbps LAN Port
Бутони: Pair Button, Reset Button
Външно захранване: 12 V / 1 A
Безжични стандарти:
IEEE 802.11/ac/n/a 5 GHz
IEEE 802.11/n/b/g 2.4 GHz
Честота: 5GHz, 2.4GHz
Трансфер на данни: 867Mbps (5GHz),300Mbps (2.4GHz)
- AC1200 Mesh Wi-Fi решение
- 867Mbps на 5GHz и 300Mbps на 2,4GHz
- Безпроблемен роуминг, покритие за целия дом
- 10/100Mbps Ethernet портове + 2 вътрешни антени
- Поддръжка на VPN сървър и VPN клиент
- Една система в опаковката
Процесор: Dual-Core
Flash: 128Mbit (16MB)
DDR: 1Gbit (128MB)
Антена: 2 вътрешни Omni-Directional антени
Интерфейс:
1x 100/10 Mbps WAN Port
1x 100/10 Mbps LAN Port
Бутони: Pair Button, Reset Button
Външно захранване: 12 V / 1 A
Безжични стандарти:
IEEE 802.11/ac/n/a 5 GHz
IEEE 802.11/n/b/g 2.4 GHz
Честота: 5GHz, 2.4GHz
Трансфер на данни: 867Mbps (5GHz),300Mbps (2.4GHz)
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Вид продукт. | Мрежеста система |
| Стандарт Wi-Fi. | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Портове LAN. | 1 x 10/100 Mbps |
| Портове WAN. | 1 x 10/100 Mbps |
| Честота. | 2.4 GHz |
| Честота. | 5 GHz |
| Скорост на прехвърляне Ethernet. | 100 MB/s |
| Скорост на прехвърляне Wi-Fi (Mbps). | 300 MB/s |
| Скорост на прехвърляне Wi-Fi (Mbps). | 867 MB/s |
| Скорост | 751 - 1200 MB/s |
| Сигурност. | WPA2-PSK |
| Сигурност. | WPA-PSK |
| Сигурност. | WPA |
| Сигурност. | WPA2 |
| Сигурност. | WEP |
| Антена. | 2 × Антени (Вътрешни) |
| Порт USB. | Не |
| Захранване. | DC 12V;1A |
| 3G/4G. | Не |
| Printserver. | Не |
| PoE | PPPoE |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 0.29кг |
Мощна Wi-Fi мрежа за цял дом с Cudy M1200 Mesh система
Страдате от мъртви зони и бавен интернет? Cudy M1200 Mesh системата осигурява стабилен и бърз интернет навсякъде у дома. Гледайте 4K видео без прекъсване, играйте без лагове и провеждайте видеоразговори с кристална яснота—без компромиси.
Основни предимства:
- Свръхбързи скорости: AC1200 (300 Mbps в 2.4GHz + 867 Mbps в 5GHz) за плавен стрийминг и мултитаскинг.
- Покритие за целия дом: Премахва мъртвите зони с лесно разширяема Mesh технология.
- Лесно настройване: Стартирайте за минути с интуитивното Cudy приложение—без технически познания.
- Стабилна връзка: Dual-band системата автоматично избира най-добрия сигнал за всяко устройство.
Технически спецификации:
- Wi-Fi стандарт: 802.11ac (Wi-Fi 5)
- Честоти: Dual-band (2.4GHz + 5GHz)
- Скорост: До 867 Mbps (5GHz), 300 Mbps (2.4GHz)
- Покритие: Разширяемо с допълнителни възли (закупени отделно)
Надградете вашата домашна мрежа с Cudy M1200—бързина и простота в едно!
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








